Hannover Messe – це найбільша індустріальна виставка всесвітньої промисловості. Починаючи з 1947 року, вона стала не лише традиційним заходом, а й важливою платформою для виявлення потенціалу майбутніх технологій. Часто тут зароджуються нові інноваційні пристрої та гаджети, які змінюють індустрію на багато років вперед. Учасники заходу мають змогу скористатися ринковим потенціалом своєї компанії для того, щоб представити власний проєкт і налагодити бізнес у різних галузях. Цього року технологічна арена привернула увагу понад 130 тисяч відвідувачів і зібрала 4 тисячі провідних гравців на промисловому ринку.

Попри велику війну, український бізнес розвиває технології та гідно презентує їх на міжнародній арені. На Hannover Messe українські виробники створили окремий стенд для презентації власних розробок під час заходу. На ньому були представлені учасники, що мають досвід у різноманітних галузях, зокрема інженерії, автоматизації, енергетики, промислові IT і субпідрядники тощо. Велику увагу приділили розробникам Software – важливий тренд на ринку, оскільки саме програмне забезпечення є основною складовою будь-якого продукту, без якого неможливе коректне функціонування промислового обладнання.

Мета Alterra Group полягала в тому, щоб дізнатись про тренди в індустрії промисловості, а також познайомити міжнародних виробників виставки зі своїми проектами. Представники компанії ознайомили міжнародних виробників з особливостями економіки та перспективами для інвестицій в Україну. Попри складність цієї місії міжнародні виробники були вражені темпами розвитку країни в умовах війни.

Ще одна тема, яка посіла важливе місце на обговоренні під час Hannover Messe – альтернативна енергетика. Це провідний напрямок, який цікавить більшість міжнародних виробників.

"Ми були в захваті від того, як була представлена Україна з її інноваційними продуктами. В Ганновері можна зустріти безліч співвітчизників і почути про інновації, про які до цього часу не було жодного уявлення», – ділиться враженнями про подію Олена Подольська, керівниця напрямку міжнародного розвитку компанії Alterra Group."

Необхідно зазначити, що міжнародна подія такого масштабу – чудова можливість для підприємств посилити власну конкурентоспроможність, отримати прямий доступ до інноваційних розробок, налагодити контакт і партнерство з іншими професіоналами в певній галузі, що важливо для підвищення ефективності та створення успішних бізнес-проектів.

"Відвідування Hannover Messe – це стратегічний крок на шляху просування українського потенціалу на всесвітньому рівні, можливість обміну думками, дорогоцінним досвідом і знаннями з іншими провідними девелоперами, а також шанс для зміни майбутнього української промисловості», – говорить Олена Подольська."

Уже зараз можна впевнено стверджувати, що більшість учасників виставки у Ганновері зацікавлені в тому, щоб потрапити на український ринок. Деякі з них це вже зробили, інші знаходяться в процесі або перебувають у пошуку партнерів і дистриб’юторів. Україна – дуже перспективний ринок, що готовий запропонувати велику кількість новітніх розробок, які викликають зацікавленість у багатьох іноземних компаній.

Більше новин Дивись у блозі

Дізнатись більше
Дізнатись більше
Відповісти на ваші питання
Відповісти на ваші питання
Відповісти на ваші питання
Заповніть форму і ми зв’яжемось з вами
Дякуємо за заявку!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом!
Щось пішло не так, спробуйте будь ласка ще раз.