Партнерство бізнес-структури (індустріального парку) та закладу вищої освіти спрямовані на взаємну підтримку в економічному розвитку і науково-дослідницькій діяльності.

Співробітництво передбачає:

  • практику та стажування старшокурсників, підвищення кваліфікації викладачів на базі підприємства;
  • працевлаштування випускників;
  • організацію та проведення практичних занять, семінарів, майстер-класів, презентацій на базі індустріального парку;
  • проведення серед студентів конкурсів на розробку проєктів, які відповідають напрямам діяльності підприємства;
  • надання ТОВ «Формація Сигнівка» матеріалів, які необхідні студентам та викладачам «Львівської політехніки» для написання наукових та дослідницьких робіт;
  • спільну участь та взаємну підтримку у публічних заходах, рекламних кампаніях, виступах тощо
  • перекваліфікацію або підвищення кваліфікації демобілізованих працівників підприємства, ветеранів на базі Львівської політехніки.

Крім вже вказаного, ТОВ «Формація Сигнаївка» бере на себе зобов’язання надавати цільову технічну та матеріальну підтримку Національному університету «Львівська політехніка». Провідні фахівці різних напрямів виробничої діяльності також залучатимуться до навчального процесу: начитки лекцій, виступів на семінарах тощо.

Така співпраця є взаємовигідною: навчальний заклад отримує базу для практичної та наукової діяльності, підприємство — можливість формувати кадри за необхідними напрямами та спеціальностями ще на етапі їх підготовки. Освітні програми будуть погоджуватись зі стейкхолдерами (профільними компаніями-партнерами). При цьому навчальні плани будуть коригуватися за пропозиціями виробників. В результаті студенти отримають знання, які відповідають реальним потребам бізнесу, а їхні дипломи на ринку праці стануть конкурентоспроможнишіми.

Кооперація науки та бізнесу у сфері виробництва позитивно впливає на якість як навчального процесу, так і на формування кадрового ресурсу, адже роботу пропонують найкращим. У найбільш обдарованих та старанних студентів випускних курсів, а також потенційних кандидатів на працевлаштування, є можливість отримувати стипендію від підприємства. 

Дмитро Ковальчук, директор ТОВ «Формація Сигнівка”:

«Ми готові підтримувати та мотивувати талановиту молодь, адже нашому підприємству потрібні спеціалісти, які розуміють усю відповідальність, що покладена на них. Вони мають свідомо робити вибір професії та бути готовими працювати задля економічного розвитку нашої держави, розширення бізнес-партнерства України на Європейський простір»

Роман Корж, проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Національного університету «Львівська політехніка»

«Ідея співпраці з Alterra Group виникла під час зустрічі з роботодавцями. Випускники «Львівської політехніки» працюють та займають ключові посади практично у всіх підприємствах, організаціях, установах Західного регіону. Alterra Group — солідна, перспективна компанія, яка будує масштабний логістичний центр, відкриває абсолютно новий вектор на ринку складських приміщень, а з ним і нові перспективи для бізнесу. Логічно, що це потребує кваліфікованих профільних фахівців.
Впровадження дуальної форми освіти, залучення виробничників до процесу навчання — на сьогодні це стратегічно важливо. Адже головне завдання університету полягає в тому, щоб підготувати якісних фахівців. Таких, які здатні адаптуватись в найкоротші терміни до професійної діяльності, працюватимуть за фахом і відповідатимуть вимогам роботодавця. Я сподіваюсь, що Меморандум про співпрацю допоможе нам у цьому».

Більше новин Дивись у блозі

Дізнатись більше
Дізнатись більше
Відповісти на ваші питання
Відповісти на ваші питання
Відповісти на ваші питання
Заповніть форму і ми зв’яжемось з вами
Дякуємо за заявку!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом!
Щось пішло не так, спробуйте будь ласка ще раз.